KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Muž vyskočil z okna ve třetím patře, nepomohl mu ani přílet vrtulníku

Z okna ve třetím patře domu v Třinci vyskočil v pátek odpoledne 42letý muž. Při pádu utrpěl vážná zranění, jimž přes veškerou snahu záchranářů a lékařů třinecké nemocnice podlehl.


Na pomoc vyjela posádka rychlé lékařské pomoci z třineckého stanoviště moravskoslezské záchranné služby. „Posádka na místě zjistila, že pacient utrpěl vážná zranění, jevil známky poruchy vědomí a jeho stav se dále zhoršoval. Lékařka musela zajistit jeho dýchací cesty a připojit jej k umělé plicní ventilaci,“ popsal mluvčí moravskoslezské záchranné služby Lukáš Humpl.

Záchranáři pacienta připojili k monitoru sledujícímu srdeční činnost, zahájili nitrožilní podávání léků a uložili jej do vakuové matrace. Poté muže převezli do nemocnice v Třinci-Podlesí, kde jej předali na anesteziologicko-resuscitačním oddělení.

V odpoledních hodinách byli záchranáři požádáni o zajištění sekundárního transportu pacienta do Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě. „Pro zraněného letěl vrtulník a letečtí záchranáři následně v třinecké nemocnici přebírali muže k přepravě do Ostravy. V té době však došlo k selhání jeho srdeční činnosti,“ uvedl Humpl s tím, že následná resuscitace byla neúčinná a pacient svým zraněním přes veškerou snahu zdravotníků podlehl.

Mluvčí frýdecko-místecké policie Vlastimil Starzyk Právu řekl, že muž z okna vyskočil sám. „Proč tak učinil, zkoumáme,“ doplnil.


(Zdroj: Krimi Zprávy Třinec)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BERÁNEK FRANTIŠEK
* 25.1.1989 hledaný

BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

FUXOVÁ KAROLÍNA
* 1.4.2002 hledaná

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOLOMKOVÁ LEONA
* 15.2.2003 hledaná

HOLUB LUKÁŠ
* 7.4.1981 hledaný

HOREJŠ JIŘÍ
* 7.9.1983 pohřešovaný

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

JANO ONDŘEJ
* 26.12.1981 hledaný

KOCÚREK ROMAN
* 1.4.1968 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín