KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Muž polil manželku kyselinou, soud ho poslal do vazby

Čtyřicetiprocentním roztokem kyseliny sírové zaútočil začátkem týdne na svou manželku jednačtyřicetiletý muž z Třince. Žena jen díky své duchapřítomnosti neutrpěla vážné následky, muž byl obviněn z pokusu o těžké ublížení na zdraví a soud ho poslal do vazby.


O případu informoval ve čtvrtek mluvčí frýdecko-místecké policie Vlastimil Starzyk. Vleklé manželské neshody vyvrcholily v pondělí ráno na parkovišti, kde si útočník na svou ženu počkal, když šla do práce.

„K manželce přistoupil a z plastové lahve na ni vylil kyselinu. Napadená žena byla naštěstí tak duchapřítomná, že stačila uskočit. Díky tomu, že kyselina nebyla silně koncentrovaná a zasáhla valnou většinou jen oděv, nedošlo k tragickým následkům,“ řekl mluvčí s tím, že bunda byla při útoku rozleptána.

„Vzhledem k tomu, že útok byl způsobilý ke vzniku závažných poranění jako poleptání pokožky, zasažení očí a oslepnutí, nebo poškození důležitého orgánu, soudce na agresora uvalil vazbu a tomu hrozí trest odnětí svobody v trvání od třech až do desíti let,“ doplnil policejní mluvčí.


(Zdroj: Krimi Zprávy Třinec)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČERVEŇÁK MIROSLAV
* 3.2.2003 hledaný

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

GÁBOR ANTON
* 30.9.1957 hledaný

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HORKÝ LUKÁŠ
* 14.4.1983 hledaný

HOUDKOVÁ ZDENKA
* 26.2.1942 pohřešovaná

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

JÁRA MARTIN
* 5.7.1975 hledaný

KALEJA ZDENĚK
* 20.5.1985 hledaný

KURFIŘT MILOSLAV
* 6.9.1975 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín