KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Střelec z Třince neměl zbrojní průkaz, policie případ odloží

Šestapadesátiletý muž, který v pátek večer v Dolní Lištné u Třince postřelil svou bývalou přítelkyni a zastřelil jejího 26letého syna, nebyl držitelem zbrojního průkazu. Z vraždy ani z nedovoleného ozbrojování ovšem obviněn nebude, protože po činu obrátil zbraň proti sobě a zastřelil se.


Jak v pondělí informovala mluvčí moravskoslezské policie Soňa Štětínská, od noci na sobotu do pondělka policie k žádné zásadní změně v prověřování třinecké tragédie nedošlo.

„V této chvíli je ale možné doplnit, že pachatel nebyl držitelem zbrojního průkazu. Policisté odboru kriminalistické techniky a expertiz provedou zkoumání zajištěné zbraně, stejně jako vyhodnocení zajištěných stop z místa činu,“ uvedla mluvčí.

Tragédie, při které přišli dva lidé o život, se odehrála v pátek večer u jednoho z domů v třinecké části Dolní Lištná. Šestapadesátiletý muž podle policie vystřelil na svou přítelkyni i jejího syna. Žena skončila v nemocnici, syn utrpěl vážné zranění, kterému podlehl. Střelec nakonec spáchal sebevraždu střelou do hlavy.

Motiv jednání je neznámý, mezi sousedy a v médiích se o víkendu spekulovalo o nesplacených dluzích a o rozchodu, který muž psychicky neunesl.

Policie po zadokumentování celého případu kauzu odloží, jelikož již není koho stíhat.


(Zdroj: Krimi Zprávy Třinec)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BEHÁROVÁ ADRIANA
* 7.7.2003 hledaná

BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

DRTINA David ( DRTINA JAN )
*  hledaný

DRTINA JAN
* 8.7.1969 hledaný

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

GÁBOR ANTON
* 30.9.1957 hledaný

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOLOMKOVÁ LEONA
* 15.2.2003 hledaná

HOLUB LUKÁŠ
* 7.4.1981 hledaný

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

JANO ONDŘEJ
* 26.12.1981 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín