KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Střelec z Třince neměl zbrojní průkaz, policie případ odloží

Šestapadesátiletý muž, který v pátek večer v Dolní Lištné u Třince postřelil svou bývalou přítelkyni a zastřelil jejího 26letého syna, nebyl držitelem zbrojního průkazu. Z vraždy ani z nedovoleného ozbrojování ovšem obviněn nebude, protože po činu obrátil zbraň proti sobě a zastřelil se.


Jak v pondělí informovala mluvčí moravskoslezské policie Soňa Štětínská, od noci na sobotu do pondělka policie k žádné zásadní změně v prověřování třinecké tragédie nedošlo.

„V této chvíli je ale možné doplnit, že pachatel nebyl držitelem zbrojního průkazu. Policisté odboru kriminalistické techniky a expertiz provedou zkoumání zajištěné zbraně, stejně jako vyhodnocení zajištěných stop z místa činu,“ uvedla mluvčí.

Tragédie, při které přišli dva lidé o život, se odehrála v pátek večer u jednoho z domů v třinecké části Dolní Lištná. Šestapadesátiletý muž podle policie vystřelil na svou přítelkyni i jejího syna. Žena skončila v nemocnici, syn utrpěl vážné zranění, kterému podlehl. Střelec nakonec spáchal sebevraždu střelou do hlavy.

Motiv jednání je neznámý, mezi sousedy a v médiích se o víkendu spekulovalo o nesplacených dluzích a o rozchodu, který muž psychicky neunesl.

Policie po zadokumentování celého případu kauzu odloží, jelikož již není koho stíhat.


(Zdroj: Krimi Zprávy Třinec)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


NECHUTNÁ VĚRA
* 11.10.1967 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín