KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Záchranáře na severu Moravy zaměstnali zranění cyklisté

Desítku zraněných cyklistů ošetřovali v sobotu na různých místech severní Moravy a Slezska tamní záchranáři. Cyklisté havarovali nejčastěji bez cizího zavinění, u některých však sehrál svou roli alkohol. O nehodách informoval mluvčí moravskoslezských záchranářů Lukáš Humpl.


První cyklista havaroval před druhou hodinou ranní v Ženklavě na Novojičínsku. Srazit ho mělo projíždějící vozidlo. „S podezřením na otřes mozku byl sedmadvacetiletý muž ošetřen a předán v novojičínské nemocnici. O hodinu později utrpěl poranění hlavy devatenáctiletý mladík, rovněž jedoucí bicyklu, tentokrát v Karviné,“ uvedl Humpl.

Srážka cyklistů

V Mostech u Jablunkova se na kolech srazili dva patnáctiletí chlapci. „Při srážce utrpěli poranění hlav, jeden z nich navíc i dolní končetiny. První z hochů byl zraněn lehce, u druhého lékař zjistil zranění vážnější a pacient musel být po poskytnutí přednemocniční lékařské péče předán na JIP nemocnice v Třinci. Ani jeden z chlapců neměl při jízdě ochrannou přilbu,“ upozornil mluvčí.

Do výčtu v sobotu zraněných cyklistů patří i dvojice, která se se zranila v průběhu jedné hodiny při sjezdu z Lysé hory. Čtyřiatřicetiletou ženu i šestačtyřicetiletého muže nejprve ošetřili členové Horské služby Beskydy.

„Žena utrpěla poranění horní končetiny a páteře, letecky byla přepravena do Fakultní nemocnice v Ostravě. Muž se zranil v oblasti hlavy, s podezřením na otřes mozku byl převezen do frýdecko-místecké nemocnice,“ řekl Humpl.


(Zdroj: Krimi Zprávy Třinec)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


MAŠEK IVAN
* 11.12.1990 hledaný

NOVÁK RADEK
* 6.11.1966 hledaný

PASCHENKO ROMAN
* 26.3.1978 pohřešovaný

PLACATOVÁ ELIŠKA
* 5.11.2002 hledaná

PODLEŠÁK ADAM
* 25.3.1984 hledaný

POLÁK JAKUB
* 12.7.1986 hledaný

PORUBSKÝ JIŘÍ
* 20.6.1964 pohřešovaný

SMITKA JOSEF
* 4.4.1980 pohřešovaný

TOKÁROVÁ BARBORA
* 1.10.2002 hledaná

VÁCHA MIROSLAV
* 17.7.1956 hledaný

VU TIEN THO
* 16.4.1968 hledaný

VÝSKALA KAREL
* 11.6.1970 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín