KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Nejdřív pořezal psa, poté chytil pod krkem sanitáře

O pořádný kus práce se bezpečnostním složkám – a nejen jim – postaral psychicky narušený muž z Třebíče. V neděli večer vážně poranil svého psa, druhý den na to ohrozil řidiče sanitky a utekl. Jak ale ubezpečila policejní mluvčí Marcela Lavická, nebezpečí bylo zažehnáno. Policejní psovod násilníka vypátral.


První část smutného příběhu odstartoval v neděli večer nález poraněného psa v třebíčské ulici Zahraničního odboje. Pro středně velkého křížence s řezným poraněním u kořene ocasu si dojeli pracovníci třebíčského útulku.

„Čtyřletý pejsek absolvoval v pondělí odpoledne operaci, veterinární lékař označil jeho zranění za středně těžké s dobou léčení asi 14 dnů. Nyní se tedy budeme snažit o soudní odebrání zvířete majiteli,“ informoval šéf zařízení Petr Ondráček.

Že má poranění psa na svědomí jeho 49letý vlastník, bylo jasné už v neděli, kdy policisté zahájili úkony trestního řízení kvůli týrání zvířat.

Řidiče sanitky chytil pod krkem

„Muž v pondělí dopoledne navštívil svoji ošetřující lékařku, a ta rozhodla o jeho převozu do psychiatrické léčebny v Jihlavě. Nevyžádala si však policejní asistenci a muž, kterému se cestou podařilo odpoutat z lehátka, otevřel okénko přepážky k řidiči sanity, chytil ho pod krkem a za obcí Krahulov ho přinutil zastavit a utekl,“ popsala policejní mluvčí.

Pro policisty se služebním psem ale bylo dostižení nebezpečného muže záležitostí půlhodiny. Muž se schoval na nedalekém posedu. Okamžitě putoval tam, kam měl původně namířeno. K přečinu týrání zvířat, za nějž mu hrozila až dvě léta za mřížemi, mu nyní po násilnickém útěku ze sanity hrozí dvojnásobný pobyt ve vězení za vydírání.


(Zdroj: Krimi Zprávy Třebíč)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BEHÁROVÁ ADRIANA
* 7.7.2003 hledaná

BERAN LUKÁŠ
* 8.4.1988 hledaný

BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKA LEON
* 25.8.2002 hledaný

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

GÁBOR ANTON
* 30.9.1957 hledaný

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HORKÝ LUKÁŠ
* 14.4.1983 hledaný

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

KOCÚREK ROMAN
* 1.4.1968 hledaný

KURFIŘT MILOSLAV
* 6.9.1975 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín