KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Do pošty v Brně vlezli lupiči přes střechu

Neotřelý způsob, kterak se dostat do prostor pošty, zvolili ve čtvrtek dva lupiči v Brně-Komíně. Na pobočku se dostali tak, že do budovy vnikli přes střechu a půdu.


Pak vyrazili dveře a vpadli do místnosti, kde dva zaměstnanci dělali denní uzávěrku. Maskovaní lupiči obsluze hrozili nožem a chtěli peníze a klíče od trezoru. Nakonec si odnesli jen 14 tisíc korun.

„Žádáme všechny občany, kteří si povšimli něčeho podezřelého, jako je rozebírání střešní krytiny nebo útěku pachatelů, aby se se svými poznatky obrátili na kriminalisty prostřednictvím tísňové linky 158,“ poprosil o pomoc policejní mluvčí Pavel Šváb s tím, že i mizerný lup může pachatelům vynést až 10 let za mřížemi.


(Zdroj: Krimi Zprávy Brno)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín