KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Autobusák vezl seniory na výlet, nadýchal přes půl promile

V rámci víkendové dopravně bezpečnostní akce zaměřené na autobusy zastavili v sobotu krátce před 13. hodinou hradečtí policisté autobus, řízený devětatřicetiletým řidičem. Muž, který vezl důchodce z Cvikova u České Lípy, nadýchal 0,6 promile alkoholu.


„Řidič autobusu se při kontrole v královéhradeckých Kuklenách podrobil dechové zkoušce na alkohol, která byla s pozitivním výsledkem. Při první zkoušce nadýchal 0,6 promile, při druhé 0,58 promile alkoholu. Policisté tedy řidiči na místě zadrželi řidičský průkaz a zakázali mu další jízdu,“ uvedla policejní mluvčí Ivana Ježková.

Řidič vezl zhruba 25 cestujících, většinou staršími 65 let. „Vyjeli o půl deváté ráno ze Cvikova u České Lípy a směřovali do Náchoda. Po kontrole museli v horkém sobotním dni čekat na příjezd dalšího řidiče, aby je odvezl do cíle jejich cesty. Toto čekání pro ně bylo samozřejmě velmi nepříjemné,“ dodala Ježková.

Řidiči hrozí ve správním řízení ztráta řidičského oprávnění až na 1 rok, bloková pokuta do výše 20 000 Kč a připsání 7 bodů.


(Zdroj: Krimi Zprávy Česká Lípa)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

NOVÁK RADEK
* 6.11.1966 hledaný

PASCHENKO ROMAN
* 26.3.1978 pohřešovaný

PODLEŠÁK ADAM
* 25.3.1984 hledaný

POLÁK JAKUB
* 12.7.1986 hledaný

SMITKA JOSEF
* 4.4.1980 pohřešovaný

TOKÁROVÁ BARBORA
* 1.10.2002 hledaná

VÁCHA MIROSLAV
* 17.7.1956 hledaný

VU TIEN THO
* 16.4.1968 hledaný

VÝSKALA KAREL
* 11.6.1970 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín