KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Opilý řidič použil policejní auto jako nárazník

Teprve o stojící policejní auto se podařilo zastavit na Konečné ulici v Prostějově svůj vůz v pátek večer pětapadesátiletému řidiči, kterého policejní hlídka stavěla, protože se jí jeho jízda zdála být na rovném úseku cesty podezřelá. Muž byl opilý. Policie o případu informovala v neděli.


„Policisté vozidlo předjeli a začali řidiče předepsaným způsobem zastavovat. Použili přitom světelnou signalizaci na vozidle, majáky i nápis STOP. Pak zastavili v dostatečné vzdálenosti před autem, ale jeho řidič i přesto nedokázal zabrzdit a zastavil se až o stojící policejní auto,“ řekla Právu policejní mluvčí Marta Vlachová. Škoda naštěstí vznikla jen malá.

„Při kontrole bylo řidiči z Prostějovska naměřeno 3,71 promile alkoholu v dechu. Byla mu zakázána další jízda a odebrán řidičský průkaz,“ dodala mluvčí. Muž je podezřelý mimo jiné ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.


(Zdroj: Krimi Zprávy Prostějov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


MAŠEK IVAN
* 11.12.1990 hledaný

NOVÁK RADEK
* 6.11.1966 hledaný

PASCHENKO ROMAN
* 26.3.1978 pohřešovaný

PLACATOVÁ ELIŠKA
* 5.11.2002 hledaná

PODLEŠÁK ADAM
* 25.3.1984 hledaný

POLÁK JAKUB
* 12.7.1986 hledaný

SMITKA JOSEF
* 4.4.1980 pohřešovaný

VÁCHA MIROSLAV
* 17.7.1956 hledaný

VELINSKÝ JOSEF
* 13.3.1961 pohřešovaný

VU TIEN THO
* 16.4.1968 hledaný

VÝSKALA KAREL
* 11.6.1970 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín