KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Kamión v Přerově narazil do domu, čelní zeď budovy se zřítila

Nákladní auto narazilo v pondělí po poledni do domu poblíž autobusového nádraží v Přerově. Objekt byl nárazem značně poškozen, vůz se po nárazu vzňal. Devětačtyřicetiletý řidič, kterého z kabiny vyprostili hasiči, byl převezen do nemocnice.


„Vyproštění řidiče bylo velmi obtížné. Podařilo se to po zhruba dvaceti minutách. Po celou dobu přitom museli hasiči chránit řidiče před plameny a navíc hrozil výbuch plynu z přeražené přípojky před domem a rozvodů v objektu,“ řekl Právu mluvčí Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje Zdeněk Hošák.

Domu na rohu Kramářovy a Čechovy ulice, v jehož přízemí se nacházela i prodejna obuvi, hrozí demolice. „Po nárazu došlo ke zřícení jeho čelní stěny a propadnutí stropu mezi přízemím a prvním patrem,“ sdělila Právu přerovská policejní mluvčí Irena Urbánková. Na místo musela být podle Hošáka k podepření objektu povolána těžká technika. O jeho osudu rozhodne statik.

Nákladní auto, které podle Urbánkové jelo ve směru od přerovského nádraží ČD, vjelo z dosud nezjištěných příčin do protisměru. „Následně vyjelo mimo komunikaci, kde čelně narazilo do budovy,“ dodala policejní mluvčí.

Za volantem kamiónu byl podle ní devětačtyřicetiletý muž. „Utrpěl těžká poranění, přičemž jako nejzávažnější se jeví popáleniny na dvaceti procentech těla, zejména na dolních končetinách a zádech,“ sdělil Právu náměstek ředitele Zdravotnické záchranné služby Olomouckého kraje Jan Weinberg s tím, že zraněný byl letecky transportován na popáleninové centrum v Ostravě - Porubě.

„Při průzkumu jsme vyloučili přítomnost nějaké osoby v sutinách,“ dodal Hošák.


(Zdroj: Krimi Zprávy Přerov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

DUNKA RADEK
* 7.8.1988 hledaný

DUNKOVÁ TEREZA
* 19.6.2002 hledaná

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

FUXOVÁ KAROLÍNA
* 1.4.2002 hledaná

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOLOMKOVÁ LEONA
* 15.2.2003 hledaná

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

KUBÁK JOSEF
* 16.3.1979 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín