KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Tragický den na silnicích: při nehodách zemřelo pět lidí

Dopravní nehody si v pondělí na českých silnicích vyžádaly pět obětí. V nemocnici navíc zemřela žena, která utrpěla těžká zranění při nedělní nehodě u Zámrsku na Orlickoústecku. Prázdniny na silnicích tak začaly tragicky, během prvních dvou červencových dní zemřelo sedm lidí.


Na obchvatu Loun se srazila felicie s kamionem a při nehodě zahynuli dva muži, jedoucí v osobním autě. Čtyřiatřicetiletý řidič zemřel přímo v troskách vozu a zachránit se nepodařilo ani jeho o dva roky staršího spolujezdce, který se do nemocnice dostal ve velmi vážném stavu. Silnice číslo 7 z Prahy na Chomutov byla asi šest hodin uzavřená.

Mezi Hlásnou Třebaní na Berounsku a Lety u Prahy se odpoledne srazil motocyklista s nákladním autem. Třicetiletý řidič motocyklu byl na místě mrtev. Motorkář zemřel také při nehodě u Soběslavi na Táborsku.

Mladý řidič zemřel odpoledne při nehodě u Trhanova na Domažlicku. Se svým autem narazil do stromu. Utrpěl vážná zranění, kterým na místě podlehl.

Začátek prázdnin tak navázal na červen, který se letos stal zatím nejtragičtějším měsícem na silnicích. Podle předběžných údajů z policejních statistik během něj zemřelo při nehodách 63 lidí. Je to ale méně než loni, kdy si nehody v červnu vyžádaly 71 životů.


(Zdroj: Krimi Zprávy Přerov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BEHÁROVÁ ADRIANA
* 7.7.2003 hledaná

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

FÁBERA JAROSLAV
* 22.3.1974 hledaný

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

GÁBOR ANTON
* 30.9.1957 hledaný

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HORKÝ LUKÁŠ
* 14.4.1983 hledaný

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

KURFIŘT MILOSLAV
* 6.9.1975 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

MURARIU SIMONA
* 12.10.2001 hledaná

NOVÁK RADEK
* 6.11.1966 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín