KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Ženy požádaly muže, aby ztišil hudbu, ten na ně vzal sekeru

Tragédií málem vyvrcholil v neděli večer v Přerově spor, který vyvolala hudba. Opilého muže požádala jeho přítelkyně s dcerou, aby ji ztišil, ten místo toho, aby tak učinil, vzal na ženy sekeru. Nyní mu hrozí až tříletý trest vězení.


„Šestatřicetiletý muž byl na zahradě rodinného domu a měl puštěnou hudbu. Jeho o tři roky starší přítelkyně i s její 21letou dcerou ho upozornily, aby ji ztišil a nerušil ostatní. Partner poškozené silně ovlivněný alkoholem začal na obě ženy křičet, že je zabije,“ řekla Právu v pondělí přerovská policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Mladší z žen se podle ní obávala o své zdraví a utekla do domu, kde se zamkla a zavolala na pomoc Policii ČR. „Podezřelý za ní vyběhl se sekerou v ruce, kterou poškodil vstupní dveře. Ke zranění osob naštěstí nedošlo, vznikla škoda na majetku ve výši 3 000 korun,“ uvedla mluvčí.

Žena podle ní po poučení dala souhlas s trestním stíháním svého druha, který byl na místě zajištěn a lékař rozhodl o jeho převozu na protialkoholní záchytnou stanici do Olomouce. Nadýchal 2,71 promile alkoholu. Muž je podezřelý z trestného činu nebezpečného vyhrožování.


(Zdroj: Krimi Zprávy Přerov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín