KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Ženy požádaly muže, aby ztišil hudbu, ten na ně vzal sekeru

Tragédií málem vyvrcholil v neděli večer v Přerově spor, který vyvolala hudba. Opilého muže požádala jeho přítelkyně s dcerou, aby ji ztišil, ten místo toho, aby tak učinil, vzal na ženy sekeru. Nyní mu hrozí až tříletý trest vězení.


„Šestatřicetiletý muž byl na zahradě rodinného domu a měl puštěnou hudbu. Jeho o tři roky starší přítelkyně i s její 21letou dcerou ho upozornily, aby ji ztišil a nerušil ostatní. Partner poškozené silně ovlivněný alkoholem začal na obě ženy křičet, že je zabije,“ řekla Právu v pondělí přerovská policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Mladší z žen se podle ní obávala o své zdraví a utekla do domu, kde se zamkla a zavolala na pomoc Policii ČR. „Podezřelý za ní vyběhl se sekerou v ruce, kterou poškodil vstupní dveře. Ke zranění osob naštěstí nedošlo, vznikla škoda na majetku ve výši 3 000 korun,“ uvedla mluvčí.

Žena podle ní po poučení dala souhlas s trestním stíháním svého druha, který byl na místě zajištěn a lékař rozhodl o jeho převozu na protialkoholní záchytnou stanici do Olomouce. Nadýchal 2,71 promile alkoholu. Muž je podezřelý z trestného činu nebezpečného vyhrožování.


(Zdroj: Krimi Zprávy Přerov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČERVEŇÁK MIROSLAV
* 3.2.2003 hledaný

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

GÁBOR ANTON
* 30.9.1957 hledaný

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HORKÝ LUKÁŠ
* 14.4.1983 hledaný

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

KALEJA ZDENĚK
* 20.5.1985 hledaný

KURFIŘT MILOSLAV
* 6.9.1975 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

MAŠEK IVAN
* 11.12.1990 hledaný

NOVÁK RADEK
* 6.11.1966 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín