KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Sníh trápí sever Čech, u Jablonce boural autobus

Dopravu v Libereckém kraji začíná komplikovat sněžení, které přišlo během dopoledne od západu. Obtížně sjízdná je i hlavní silnice mezi Novým Borem a Českou Kamenicí, která je součástí tahu z Liberce do Děčína, řekla mluvčí krajské policie Vlasta Suchánková. V obci Janov nad Nisou na Jablonecku se navíc srazil autobus MHD s terénním automobilem, v němž se zranili tři lidé.


Nehodě v Janově se stala zhruba ve 14.30, autobus s terénním autem se srazily v zatáčce u kostela. "Jsou tam hlášené tři zraněné osoby. Zřejmě jde o posádku toho džípu a poranění jsou spíše lehčího charakteru," řekla mluvčí krajské záchranky Lenka Markovičová.

V Harrachově spadl přes elektrické vedení u fotbalového hřiště strom, který teď musejí odstraňovat záchranáři. Problémy jsou i na úseku hlavní silnice mezi Novým Borem a Práchní, kde uvázl na uježděném sněhu kamión. "Posíláme tam teď sypače," řekla mluvčí.

V nížinách padá sníh s deštěm a od vyšších poloh sněží. Doprava je už tak poměrně hustá, protože se na horách mění turnusy rekreantů, naopak kvůli víkendovým závodům Jizerské padesátky se nic zvláštního zatím neděje.


(Zdroj: Krimi Zprávy Jablonec nad Nisou)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


DANIEL ALEXANDER
* 28.11.1981 hledaný

IZÁK ALEX
* 15.7.2020 hledaný

IZÁKOVÁ JANA
* 8.3.2005 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín