KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Domek v Jablonci zachvátil požár a téměř celý ho zničil

Rodinný dům v centru Jablonce nad Jizerou v noci na sobotu zle poničil požár. Plameny se dostaly pod střechu a zlikvidovaly dvě třetiny objektu. Až požářiště vychladne, odborníci se pokusí zjistit příčinu vzniku požáru. Informovala o tom mluvčí krajských hasičů Zdenka Štrauchová.


"Požár zachvátil polodřevěný domek v centru města, který sloužil k rekreačním účelům a v době vzniku požáru se v něm nikdo nenacházel," uvedl důstojník hasičů Pavel Štěpánek.

Hasiči se o požáru dozvěděli ve 3:30. Když první z jednotek dorazila na místo, šlehaly už plameny střechou ven. Pod kontrolu jej hasiči dostali po dalších více než dvou hodinách a zlikvidovat se jej podařilo až krátce před 07:00.

K hořícímu domku vyjelo pět hasičských jednotek s osmi cisternovými vozy.


(Zdroj: Krimi Zprávy Jablonec nad Nisou)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín