KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Seniorka spadla pod tramvaj, vyprostit ji museli hasiči

Velké štěstí v neštěstí měla osmasedmdesátiletá žena, která v pátek v podvečer spadla na ulici Štefánikově v Brně pod tramvaj. Tam zůstala zaklíněná a vyprostit ji museli přivolaní hasiči. Seniorka nakonec přežila, ale záchranáři ji s těžkým zraněním museli transportovat do nemocnice.


Žena upadla na zastávce Hrnčířská pod tramvaj číslo 6.

"Stroj typu Škoda 13 T hasiči pomocí pneumatických zvedacích vaků nadzvedli a vážně zraněnou seniorku společně se zdravotníky opatrně vyprostili. Ženu, která uvízla pod tramvají uprostřed nástupního ostrůvku, se podařilo vyprostit a předat do péče zdravotníků za necelých sedm minut od příjezdu hasičů,“ popsal zásah mluvčí hasičů Jaroslav Haid.

Po dobu vyprošťování museli hasiči frekventovanou ulici zcela uzavřít.


(Zdroj: Krimi Zprávy Brno)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín