KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Za pokus vraždy přítelkyně dostal mladík osm let

I po novém projednání případu odešel od ústeckého krajského soudu 21letý Jakub Hejhal z Chomutova s osmiletým trestem vězení za pokus vraždy své přítelkyně. Stejně vysoký trest dostal u stejného soudu už loni v březnu, vrchní soud ale po odvolání případ vrátil k novému projednání s tím, že je nutné znovu vyslechnout svědkyni.


Mladík si předloni na konci září počkal na svou bývalou přítelkyni, vylákal ji na skryté místo na mýtině v lesíku. Tam ji měl podle obžaloby začít škrtit a dvakrát bodnout nožem do krku a do zad.

Dívka ale vážnější zranění neutrpěla. U soudu vypověděla, že se bála o život a že při škrcení prý nemohla dýchat. „Řekl mi: Chcípneš, děvko a začal mě škrtit,“ vypověděla před soudem. Hejhal pak měl s útokem přestat, pak ji prý i objímal. Svědkyně však často svá slova ve výpovědi měnila, například nejprve ji měl Hejhal škrtit vleže a pak vkleče.

Hejhal při své dřívější výpovědi u soudu popřel, že by chtěl bývalou přítelkyni zabít. Rozešli se prý asi měsíc před tím, než k incidentu došlo. Poté, co se na mýtině začali prát, údajně upadl a uhodil se do hlavy. Pak si prý nic chvíli nepamatoval a nemohl si vybavit, jak ke zranění na krku dívka přišla. „Nůž jsem nosil u sebe jen někdy na obranu před feťákama,“ řekl u soudu.


(Zdroj: Krimi Zprávy Chomutov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

DUNKOVÁ TEREZA
* 19.6.2002 hledaná

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOLOMKOVÁ LEONA
* 15.2.2003 hledaná

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

KUBÁK JOSEF
* 16.3.1979 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

NOVÁK RADEK
* 6.11.1966 hledaný

OROSZ ISTVÁN
* 29.8.1973 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín