KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Na přejezdu u Podbořan vykolejil rychlík, leží na boku

U Podbořan se na železničním přejezdu srazil nákladní automobil s vlakem. Podle prvních informací záchranářů skončil jeden vagón soupravy na boku. Z 27 cestujících ve vlaku utrpělo zranění lehčího rázu pět lidí, jeden člověk musel být se zraněním střední závažnosti přepraven letecky do nemocnice.


Na přejezdu v Podbořanech-Kašticích se srazil kamión a motorový vlak. Informaci potvrdil mluvčí krajských hasičů Ústeckého kraje Lukáš Marvan s tím, že na místo vyjely jednotky ze Žatce, Podbořan, Chomutova a Krásného Dvora. „Vlak při nárazu vykolejil a leží na boku,“ uvedl. Podle dodatečných informací vykolejily oba vozy soupravy, z toho jeden leží na boku.

Záchranáři k neštěstí vyslali sanitní vozy a vrtulník.

Nehoda se podle mluvčího Českých drah stala patnáct minut po druhé hodině odpoledne. "V té chvíli mělo jet v rychlíku asi dvacet lidí, zraněno je celkem šest lidí, z toho jedna osoba vážně," řekl Novinkám Radek Joklík.

"Na přejezdu je světelná signalizace. Zda byla v provozu, bude inspekce teprve zjišťovat," řekl mluvčí drážní inspekce Martin Drápal.

Dráhy zajistily pro ostatní cestující náhradní dopravu autobusem. Nehoda se stala mezi Kašticemi a Podbořany.

Na místě zasahují záchranáři ze dvou krajů, kromě Letecké záchranné služby i větší množství sanitek a lékařských posádek.


(Zdroj: Krimi Zprávy Chomutov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín