KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Taška s penězi vylétla z protijedoucího auta, tvrdil u soudu obžalovaný

Bankovní loupež, která se stala loni na svátek Valentýna v pobočce Komerční banky v Krupce na Teplicku, začal ve středu rozplétat ústecký krajský soud. Z loupeže byl obžalován 31letý Jaroslav Filip, který měl podle obžaloby přijít do banky s kuklou na hlavě a s pistolí v ruce a dožadoval se vydání peněz. Nakonec si odnesl českou měnu a eura celkem za 883 tisíc korun, hrozí mu až 12leté vězení.


Po příchodu do banky měl Filip donutit namířenou plynovou pistolí dvě zaměstnankyně banky, aby s ním šly do pokladní místnosti a tam mu vydaly peníze. Pak odešel, ženám ještě měl sdělit, že pokud některou zahlédne u okna, bude střílet. Jedna z úřednic auto z okna zahlédla a popsala i část jeho registrační značky.

Filip u soudu stejně jako v přípravném líčení tvrdil, že peníze i pistoli nalezl v igelitové tašce, která vylétla z protijedoucího auta. Odvezl si ji domů, tam peníze rozdělil a část schoval v příruční pokladně u své matky a část nosil u sebe v batohu. Nepamatoval si ale, ani jakou barvu mělo auto, ze kterého byly peníze vyhozeny, ani jakou barvu měla igelitová taška.

Státní zástupkyni nedokázal ani věrohodně vysvětlit, proč jel z Teplic do Krupky jinou cestou než obvykle a proč od doby přepadení už nenavštěvoval pobočku banky v Krupce, ale chodil do pobočky do Teplic.

Banka v Krupce byla loni na jaře přepadena třikrát. Z březnového a dubnového přepadení byl obviněn 36letý policista, který měl přepadnout ještě dvakrát banku v Oseku. Při loupeži měl použít služební pistoli, jeho případ se ale k soudu zatím nedostal. Rozsudek ve Filipově případě by mohl padnout už ve čtvrtek.


(Zdroj: Krimi Zprávy Teplice)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KURFIŘT MILOSLAV
* 6.9.1975 hledaný

LACKO JAN
* 6.3.2005 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

MAŠEK IVAN
* 11.12.1990 hledaný

MENCZEROVÁ VANESA
* 21.7.2002 hledaná

MINDÁK MILAN
* 8.3.1982 hledaný

MUSIL MARTIN
* 3.8.1979 hledaný

NOVÁK RADEK
* 6.11.1966 hledaný

OLAH ZDENĚK
* 3.5.1992 hledaný

PECHOVÁ VANESA
* 29.5.2002 hledaná

PLACATOVÁ ELIŠKA
* 5.11.2002 hledaná

PODLEŠÁK ADAM
* 25.3.1984 hledaný

PRUŽINA LADISLAV
* 5.12.1956 hledaný

SMEJKAL VÁCLAV
* 29.3.1981 hledaný

TICHÝ JAROSLAV
* 29.5.1965 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín