KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Opilá řidička se snažila policistům utéct

Utéci policistům se pokusila v neděli třicetiletá žena poté, co ji přistihli v Teplicích nad Bečvou na Přerovsku opilou při jízdě autem. Daleko však neuběhla. Nyní jí hrozí až rok vězení.


„Policisté naměřili řidičce 1,32 promile alkoholu v dechu, opakovanou dechovou zkouškou pak 1,22 promile. Následně se žena dala na útěk. Byla dostižena a vyzvána, aby se vrátila zpátky k vozidlu k provedení dalších úkonů. Řidička však nereagovala a odmítala spolupracovat,“ řekla Právu v pondělí přerovská policejní mluvčí Irena Urbánková.

Protože podle ní žena nereagovala ani na opakované výzvy, aby svého jednání zanechala, policisté ji zadrželi a převezli na policejní služebnu.

„Dobrovolně se podrobila lékařskému vyšetření, spojenému s odběrem krve v nemocnici. Navíc policisté zjistili, že u sebe nemá řidičský průkaz,“ dodala mluvčí. Žena je podezřelá z ohrožení pod vlivem návykové látky.


(Zdroj: Krimi Zprávy Teplice)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín