KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Lupič přepadl hernu v Teplicích, při útěku vystřelil na obsluhu

Policisté pátrají po nebezpečném lupiči, který ve středu kolem 18. hodiny přepadl hernu v Jankovcově ulici v Teplicích.


Kuklou maskovaný pachatel se zbraní v ruce požadoval po obsluze vydání peněz. Zaměstnanec herny se však nezalekl. „Hodil po něm svazek klíčů, lupič se dal na útěk a nebojácná obsluha za ním. Venku si pachatel z hlavy strhl kuklu a na křižovatce ulic Palackého a Elišky Krásnohorské obrátil zbraň proti svému pronásledovateli a dvakrát po něm vystřelil,“ popsal Právu průběh incidentu teplický policejní mluvčí Daniel Vítek.

Lupič byl 170 – 175 cm vysoký, střední postavy, měl tmavé krátké vlasy. Na sobě měl červenou mikinu s nápisem na hrudníku, modré rifle a světlé boty.

Podle výsledků dosavadního šetření se v okolí místa činu pohybovalo několik občanů, kteří by mohli pomoci pachatele identifikovat. „Žádáme svědky, kteří se dne 21. 3. od 17.50 do 18.10 hodin pohybovali v ulicích Jankovcova, R. Svobodové, Palackého, E. Krásnohorské, Horská a okolí a mohli by poskytnout jakékoliv informace k pachateli, směru jeho útěku nebo k průběhu střelby nebo přepadení, aby se obrátili na nejbližší policejní služebnu, nebo na linku 158,“ vyzval Vítek veřejnost k spolupráci.


(Zdroj: Krimi Zprávy Teplice)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín