KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Opilí stavaři vyrazili s bagrem do centra Teplic, honili se s policií

Scéna jako vystřižená ze špatné komedie se v polovině dubna stala v ulicích Teplic. V centru lázeňského města řádili v nočních hodinách dva opilci, na pomoc si přitom vzali bagr z nedaleké stavby.


Na ní osmnáctiletý Ukrajinec a o rok starší Čech společně pracovali. První jako dělník, druhý coby hlídač staveniště. Během dne společně popíjeli vodku. Když ostatní kolegové odešli z práce domů, notně posíleni alkoholem nasedli do bagru a začali se prohánět po staveništi.

Poté je nenapadlo nic hloupějšího, než se strojem vyrazit do města. Jaksi přitom zapomněli, že ani jeden z nich nemá oprávnění k řízení bagru. Není proto divu, že v kombinaci s alkoholem záhy ztratili, ve změti nejrůznějších páček, nad strojem kontrolu. Rozkmitaná zadní lžíce bagru tak cestou poničila dva zaparkované vozy.

Zběsilé noční jízdy bagru si nemohla nevšimnout policejní hlídka. Když se pokusila stroj zastavit, nestačila se divit. Muži za volantem výzvy neuposlechli a pokusili se policistům ujet. To se jim kupodivu dařilo několik minut, než svůj úlet definitivně vzdali.

„Následná dechové zkoušky prokázaly u mladíků 0,95 a 0,8 promile alkoholu,“ řekla Právu teplická policejní mluvčí Ilona Novotná s tím, že škoda na poničených automobilech dosáhla částky 150 tisíc korun.

Policisté oba opilce obvinili z neoprávněného užívání cizí věci, muže za volantem navíc z řízení bez oprávnění a pod vlivem alkoholu. Společnost budující v centru Teplic nové obchodní centrum se navíc s oběma „bagristy“ okamžitě rozloučila.


(Zdroj: Krimi Zprávy Teplice)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KURFIŘT MILOSLAV
* 6.9.1975 hledaný

LACKO JAN
* 6.3.2005 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

MAŠEK IVAN
* 11.12.1990 hledaný

MENCZEROVÁ VANESA
* 21.7.2002 hledaná

MINDÁK MILAN
* 8.3.1982 hledaný

MUSIL MARTIN
* 3.8.1979 hledaný

NOVÁK RADEK
* 6.11.1966 hledaný

OLAH ZDENĚK
* 3.5.1992 hledaný

PECHOVÁ VANESA
* 29.5.2002 hledaná

PLACATOVÁ ELIŠKA
* 5.11.2002 hledaná

PODLEŠÁK ADAM
* 25.3.1984 hledaný

PRUŽINA LADISLAV
* 5.12.1956 hledaný

SMEJKAL VÁCLAV
* 29.3.1981 hledaný

TICHÝ JAROSLAV
* 29.5.1965 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín