KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

V Karlových Varech shořela střecha domu

Střechu třípatrového domu v ulici Na Vyhlídce v Karlových Varech, který obývají bezdomovci, zničil v noci na čtvrtek požár. Hasiči při likvidaci požáru uvnitř objektu nikoho nenašli.

 


 

„Hořet zde začalo ve čtvrtek v půl třetí ráno,“ uvedl mluvčí karlovarských krajských hasičů Martin Kasal, podle kterého byla střecha při příjezdu hasičů celá v plamenech. Na první pohled se sice jednalo o starý neobývaný dům, podle oznamovatele ale uvnitř přespávají bezdomovci.

„Při průzkumu všech tří pater hasiči uvnitř nikoho nenašli. V prostoru pod střechou nalezli pouze matrace a další věci bezdomovců. Ty museli vyházet ven z domu, aby se dostali ke všem skrytým ohniskům,“ popisoval Kasal s tím, že na místě zasahovaly tři jednotky hasičů se čtyřmi cisternami a automobilovým žebříkem.

Plameny dostali hasiči pod kontrolu do hodiny od nahlášení. „Museli rozebrat část střešní konstrukce. Požářiště pak hlídali až do ranních hodin,“ uvedl mluvčí hasičů.

„Pravděpodobnou příčinou je podle vyšetřovatele požárů nedbalost,“ dodal Kasal. „Výše škody je zatím v šetření,“ uzavřel.


(Zdroj: Krimi Zprávy Karlovy Vary)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


MIKOVÁ JENIFER
* 26.11.2005 hledaná

MÜLLEROVÁ OLGA
* 17.9.1957 hledaná

NOVÁK RADEK
* 6.11.1966 hledaný

OROSZ ISTVÁN
* 29.8.1973 hledaný

SMITKA JOSEF
* 4.4.1980 pohřešovaný

ŠŤASTNÁ PATRICIE
* 20.12.2002 hledaná

VU TIEN THO
* 16.4.1968 hledaný

VÝSKALA KAREL
* 11.6.1970 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín