KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Mladík během nemocenské loupil, svou oběť v herně i znásilnil

Neobvyklým případem lupiče, který podle obžaloby při jednom z přepadení heren nejprve zmlátil krupiérku, poté ji okradl a nakonec i znásilnil, se od čtvrtka zabývá Krajský soud v Ostravě. Ke dvěma loupežím, které mu obžaloba klade za vinu, i ke znásilnění se Petr Pešta přiznal. Peníze podle svých slov propil.


Podle obžaloby se mladík dopustil v červenci 2008 loupeže v herně ve Frýdku-Místku. V té době byl na nemocenské. Když vstoupil do provozovny, uchopil krupiérku do kravaty a požadoval po ní vydání peněženky s tržbou.

„Poté ji dvakrát udeřil pěstí do obličeje, stáhl jí kalhoty, povalil ji na křeslo a vykonal na ní soulož,“ uvedla státní zástupkyně Dana Srbová. Obžaloba kromě toho obsahuje i loupež z května roku 2009, kdy si na odlehlém místě ve Frýdku-Místku přepadl a okradl další mladou ženu, která nyní trpí posttraumatickou stresovou poruchou.

Mladík se u soudu ke všemu přiznal. „Stalo se to v době, kdy jsem měl velké problémy s bývalou partnerkou a matkou mého dítěte. Řešil jsem to alkoholem,“ řekl. V době činu z května 2009, kdy přepadl mladou ženu, měl v sobě podle svých slov deset až dvanáct piv.

„Z ničeho nic mi přeskočilo a přepadl jsem ji. Chtěl jsem peníze. Kdybych nebyl opilý, v žádném případě by se to nestalo,“ řekl mladý muž.

Hlavní líčení bude pokračovat výslechy svědků a soudních znalců. Je možné, v už v pátek bude vyhlášen rozsudek.


(Zdroj: Krimi Zprávy Frýdek-Místek)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BERKYOVÁ VANESA
* 21.7.2003 hledaná

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

GÁBOR ANTON
* 30.9.1957 hledaný

HALUZINCOVÁ ZUZANA
* 14.8.2000 hledaná

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOKYNÁŘOVÁ ELIŠKA
* 1.2.2001 hledaná

HORČIC PETR
* 6.11.1961 hledaný

HRDÁ KLÁRA
* 27.5.2001 hledaná

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

JANOV JAROSLAV
* 5.9.2002 hledaný

JÁRA MARTIN
* 5.7.1975 hledaný

KAČUR MILAN
* 29.12.1952 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín