KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Ozbrojený lupič přepadl banku v Opavě, jeho tvář zachytila kamera

Jen několik tisíc korun si v úterý odnesl lupič z pobočky Komerční banky v Olomoucké ulici v Opavě. Policie nyní po neznámém muži, který banku přepadl se zbraní v ruce, pátrá.


O přepadení informoval mluvčí opavské policie René Černohorský. Muž ozbrojený střelnou zbraní žádal peníze po jedné z úřednic na přepážce. Žena mu z obavy o svůj život vydala několik tisíc a pachatel poté pobočku opustil.

"Kriminalistický technik odebral několik různých stop a policejní psovod se služebním psem vypracoval pachovou stopu o délce přes 150 metrů, vedoucí z pobočky Komerční banky na ulici Husovu a poté až na ulici Alšovu, kde pachovou stopu ztratil," uvedl mluvčí.

Policie zveřejnila fotografii asi 35letého muže, který je vysoký asi 175 centimetrů, má kulatý obličej a tmavé rovné vlasy. "Na hlavě měl tmavou čepici, na jejímž kšiltu byla velká černá písmena UAX," dodal mluvčí.

Informace o hledaném muži přijme policejní linka 158.


(Zdroj: Krimi Zprávy Opava)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


NECHUTNÁ VĚRA
* 11.10.1967 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín