KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Muž se sekerou přepadl zlatnictví v Opavě

Velký šok zažila jednadvacetiletá prodavačka opavského Zlatnictví Solitér v pátek odpoledne. Obchod v Ostrožné ulici přepadl muž se sekerou v ruce. Uloupil dva kusy zlatých cihliček.


Pachatel přinutil ženu lehnout si na zem, k jejímu zranění však nedošlo. Opavští kriminalisté případ prošetřují jako obzvláště závažný.

„Loupež se stala v pátek 4. května odpoledne kolem půl čtvrté. Zatím neznámý pachatel vstoupil do prodejny Zlatnictví Solitér a v ruce měl zvednutou sekeru ve výši hlavy. Měla železné ostří a dřevěnou násadu. Prodavačce hrozil napadením, přinutil ji lehnout si na zem. Pak rozbil z vnitřní strany výlohu se zbožím a odcizil dva kusy zlatých cihliček,“ líčil přepadení mluvčí opavské policie René Černohorský.

Podle něj se se jednalo o investiční zlato. „Škoda byla vyčíslena na 60 tisíc korun. Po loupeži neznámý muž z místa ihned odešel. Ke zranění prodavačky nedošlo. Vše je předmětem dalšího prověřování a prošetřování opavských kriminalistů. V současnosti se upřesňuje popis lupiče,“ dodal mluvčí.


(Zdroj: Krimi Zprávy Opava)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

GÁBOR ANTON
* 30.9.1957 hledaný

HALUZINCOVÁ ZUZANA
* 14.8.2000 hledaná

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOKYNÁŘOVÁ ELIŠKA
* 1.2.2001 hledaná

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

JANOV JAROSLAV
* 5.9.2002 hledaný

JÁRA MARTIN
* 5.7.1975 hledaný

KAČUR MILAN
* 29.12.1952 hledaný

KURFIŘT MILOSLAV
* 6.9.1975 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín