KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Muž zkolaboval ve vaně, z bytu se pak proudem řinula voda

Obrovské štěstí měl devětačtyřicetiletý muž, který ve středu večer v Karviné zkolaboval ve vaně právě ve chvíli, kdy si do ní napouštěl vodu. Když se pak jeho manželka vracela o půlnoci z práce domů, viděla, jak z bytu pod vstupními dveřmi vytékají proudy vody. Muž jen díky velkému štěstí neutonul.


Protože klíč byl v zámku zevnitř bytu, zavolala si manželka na pomoc strážníky.

„Jelikož byla důvodná obava z ohrožení života a zdraví osoby uvnitř bytu, přistoupili strážníci k násilnému otevření dveří,“ informoval zástupce ředitele Městské policie v Karviné Václav Ožana. Strážníci pak podle něj ve vaně nalezli majitele bytu v bezvědomí.

„Zároveň s poskytnutím první pomoci byla na místo přivolána záchranná služba. Lékař diagnostikoval jako důvod kolapsu pacienta srdeční slabost. Po vyšetření byl pacient převezen k dalšímu ošetření do nemocnice. Ještě v noci strážníci zajistili byt proti vstupu cizích osob a opravu poškozených dveří,“ dodal Ožana.


(Zdroj: Krimi Zprávy Karviná)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


MAŠEK IVAN
* 11.12.1990 hledaný

NOVÁK RADEK
* 6.11.1966 hledaný

PASCHENKO ROMAN
* 26.3.1978 pohřešovaný

PLACATOVÁ ELIŠKA
* 5.11.2002 hledaná

PODLEŠÁK ADAM
* 25.3.1984 hledaný

POLÁK JAKUB
* 12.7.1986 hledaný

SMITKA JOSEF
* 4.4.1980 pohřešovaný

TOKÁROVÁ BARBORA
* 1.10.2002 hledaná

VÁCHA MIROSLAV
* 17.7.1956 hledaný

VU TIEN THO
* 16.4.1968 hledaný

VÝSKALA KAREL
* 11.6.1970 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín