KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Kamión narazil do svodidel, hasiči vyprošťovali dva Poláky

Do svodidel havaroval ve středu dopoledne v Mostech u Jablunkova na Frýdecko-Místecku polský kamión. Dva zraněné muže museli z kabiny vyprostit hasiči. Řidiče záchranáři vrtulníkem transportovali do ostravské fakultní nemocnice, spolujezdec byl sanitkou převezen do nemocnice v Třinci.


Nehoda se stala kolem 10.15 h na mezinárodní silnici ve směru na Slovensko. „Kamión najel do svodidel, příčinu zkoumáme,“ řekl Právu mluvčí frýdecko-místecké policie Vlastimil Starzyk.

„Dvaašedesátiletý pacient utrpěl vážná zranění a byl letecky transportován do Fakultní nemocnice v Ostravě. Druhý pacient ve věku 39 let byl se středně těžkými zraněními převezen do nemocnice v Třinci,“ řekl mluvčí moravskoslezské záchranné služby Lukáš Humpl.

Mluvčí moravskoslezských hasičů Petr Kůdela uvedl, že u nehody zasahovaly čtyři jednotky hasičů. „Z kabiny kamiónu hasiči museli i s pomocí hydraulických nástrojů vyprostit dva zraněné Poláky. Na místo byl pak povolán vyprošťovací automobil ze stanice ve Frýdku-Místku, který odtáhnul havarovaný kamion zabírající polovinu silnice na stranu,“ popsal Kůdela.

Kvůli nehodě byla na mezinárodní silnici omezena doprava, v jednu dobu byla silnice uzavřena. „Kompletně byla zprůjezdněna před 16. hodinou,“ doplnil Starzyk.


(Zdroj: Krimi Zprávy Most)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

NOVÁK RADEK
* 6.11.1966 hledaný

PASCHENKO ROMAN
* 26.3.1978 pohřešovaný

PODLEŠÁK ADAM
* 25.3.1984 hledaný

POLÁK JAKUB
* 12.7.1986 hledaný

SMITKA JOSEF
* 4.4.1980 pohřešovaný

ŠEVČÍK DANIEL
* 6.3.1976 hledaný

TOKÁROVÁ BARBORA
* 1.10.2002 hledaná

VÁCHA MIROSLAV
* 17.7.1956 hledaný

VU TIEN THO
* 16.4.1968 hledaný

VÝSKALA KAREL
* 11.6.1970 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín