KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Hledaného násilníka může prozradit bradavice u nosu

Moravskoslezská policie v pátek zveřejnila nový počítačový portrét podezřelého muže, který se v minulý čtvrtek v Ostravě pokusil znásilnit čtrnáctiletou dívku. Zvláštním znamením, které by mohlo pomoci při pátrání, je znamínko nebo bradavice u nosu.


„Muž by měl mít tmavě hnědé vlasy délky asi dva centimetry česané do čela, v levém koutku nosu má bradavici nebo znamínko. Dle poznatku měl muž oblečenou černou šusťákovou bundu s bílými rukávy, přes límec bundy měl přehozenou kapuci od mikiny tmavě modré barvy,“ uvedla mluvčí policie Soňa Štětínská.

Dívka podle policie vystoupila o půl šesté ráno z autobusu číslo 46 na zastávce Poruba-vozovna a šla po chodníku směrem k pekárně Kebísek. „Náhle ji chytil neznámý pachatel a zatáhl do průchodu mezi domy. Dívku pevně uchopil a začal osahávat. Napadené se podařilo v násilníkovi vymanit a utéct,“ sdělila mluvčí.

„Jedná se o muže ve věku 35 až 40 let, vysokého 180 až 185 centimetrů,“ doplnila policejní mluvčí.

Lidé si mohli muže všimnout ráno v městské hromadné dopravě, přímo na autobusové zastávce Poruba vozovna nebo poblíž místa napadení.

„Pro kriminalisty je důležitá jakákoli informace, i ta, která nemusí zdánlivě s případem souviset. Policisté samozřejmě uvítají každou další informaci související s napadením dívky. K dispozici je telefonní linka 158,“ dodala mluvčí.


(Zdroj: Krimi Zprávy Ostrava)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín