KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Muži kradli v prodejnách s erotikou

Na obchody s erotickým zbožím se zaměřila čtveřice mužů v Kladně. Tři z pachatelů zaměstnávali obsluhu všetečnými otázkami, a zatímco jim prodavačka předváděla vystavené zboží, čtvrtý mezi tím vybral pokladnu.


„Zloděj odcizil jen několik tisíc korun. Vyšetřovatel má však poznatky, že povedený čtyřlístek navštívil i další pobočky tohoto řetězce v Praze,“ uvedla mluvčí kladenské policie Michaela Nováková. V Praze ale nejspíš obsluhu varovali kolegové, a tak si na zloděje dávali pozor.

„Je pravděpodobné, že se výše zmiňovaní pánové nezaměřili pouze na tyto prodejny. Jsou k dispozici indicie, že k podobným krádežím mohlo dojít kdekoli na území hlavního města Prahy nebo ve středních Čechách. Žádáme proto všechny, kteří přišli do styku s touto skupinkou, aby se přihlásili na kterékoliv policejní služebně, nebo na tísňové lince 158. Také přivítáme veškeré poznatky o identitě mužů, kteří byli zachyceni bezpečnostní kamerou umístěnou v prodejně,“ dodala Nováková.


(Zdroj: Krimi Zprávy Kladno)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


MIKOVÁ JENIFER
* 26.11.2005 hledaná

MÜLLEROVÁ OLGA
* 17.9.1957 hledaná

NOVÁK RADEK
* 6.11.1966 hledaný

OROSZ ISTVÁN
* 29.8.1973 hledaný

SMITKA JOSEF
* 4.4.1980 pohřešovaný

ŠŤASTNÁ PATRICIE
* 20.12.2002 hledaná

VU TIEN THO
* 16.4.1968 hledaný

VÝSKALA KAREL
* 11.6.1970 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín