KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Je to vykonstruované, tvrdil u soudu mladík obviněný z vraždy

Složitý případ pokusu o vraždu začal v úterý řešit královéhradecký krajský soud. K násilnému činu došlo loni v srpnu na Palackého třídě v blízkosti diskotéky Music Club Hobé v Pardubicích. Jednadvacetiletý Nikol Spaći měl podle obžaloby několikrát bodnout do zad a do břicha třiatřicetiletého muže.


Těžce zraněný muž byl ihned převezen do nemocnice v Pardubicích, kde byl operován. Spaći však u soudu takové obvinění zásadně odmítal. Soudci tvrdil, že v době kdy k útoku mělo dojít, v Pardubicích rozhodně nemohl být.

„Mám čisté svědomí, nic jsem neudělal, nemám s tím naprosto nic společného. V době od 31. července až do 17. srpna jsem v Pardubicích vůbec nebyl,“ tvrdil u soudu Spaći s tím, že žije s přítelkyní v Kladně a v Pardubicích má svého otce.

Konflikt s napadeným měl můj otec, tvrdí obžalovaný

Právě jeho otec měl mít s poškozeným v té době nějaký konflikt. Otec Spáciho je nyní také ve vazbě, ale v souvislosti s jiným případem.

„Otec mi volal, že ho ti dva bratři napadli, vyhrožovali mu a vytáhli na něj obušek. Otec však vytáhl legálně drženou zbraň a řekl, že se bude bránit. Tím měl ten konflikt skončit bez jakéhokoliv zranění,“ upřesnil obžalovaný mladík.

„Celá věc je vymyšlená a vykonstruovaná na mě a mého otce. Ti bratři nebyli nikdy schopni poctivě pracovat a jen vydírají,“ řekl u soudu Spaći.

„Později za mnou chodil takový plešatý hromotluk a tvrdil, že pokud jim dáme velké peníze, že oni tu výpověď stáhnou,“ doplnil obžalovaný. Soudní jednání bude pokračovat v následujících dnech výpověďmi dalších svědků.


(Zdroj: Krimi Zprávy Kladno)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BERÁNEK FRANTIŠEK
* 25.1.1989 hledaný

BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

FUXOVÁ KAROLÍNA
* 1.4.2002 hledaná

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOLOMKOVÁ LEONA
* 15.2.2003 hledaná

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

JANO ONDŘEJ
* 26.12.1981 hledaný

KUBÁK JOSEF
* 16.3.1979 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín