KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Řidič měl žízeň, tak se před strážníky napil vodky a pokračoval v jízdě

V horkých dnech vozí každý řidič ve vozidle nějaký nápoj. Ten vozí také 63letý muž ze Zlína. Místo minerálky však před strážníky městské policie pil vodku. Těm pak sdělil, že měl žízeň, tak se napil.


Hlídka městských policistů prováděla kontrolní činnost ve středu odpoledne v ulici Kvítkova ve Zlíně, kde se často vyskytují nepřizpůsobiví občané, když před nimi zastavila Škoda Fabie.

„Řidič se naklonil k sedadlu spolujezdce a vzal si půl litrovou lahev tvrdého alkoholu. Z této pil takovým způsobem, jako když pijete minerálku na zahnání žízně, a vypil přes polovinu lahve,“ informovala mluvčí zlínských strážníků Šárka Škubalová.

Muž poté vystoupil z auta a odložil lahev se zbytkem alkoholu do kufru, nasedl a odjel. Zkoprnělí strážníci se rychle vzpamatovali z události, kterou právě viděli a vydali se za provokujícím řidičem.

Když dotyčného řidiče zastavili, s klidným hlasem jim požití alkoholu přiznal a foukl si do přístroje na měření alkoholu. Ten ukázal hodnotu 1,7 promile.

„Důvodů, které muže k tomuto činu vedly, může být mnoho, on sám jen uvedl, že měl žízeň, a tak se napil,“ dodala mluvčí strážníků.


(Zdroj: Krimi Zprávy Zlín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BEHÁROVÁ ADRIANA
* 7.7.2003 hledaná

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

FÁBERA JAROSLAV
* 22.3.1974 hledaný

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

GÁBOR ANTON
* 30.9.1957 hledaný

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HORKÝ LUKÁŠ
* 14.4.1983 hledaný

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

KURFIŘT MILOSLAV
* 6.9.1975 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

MURARIU SIMONA
* 12.10.2001 hledaná

NOVÁK RADEK
* 6.11.1966 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín