KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Policie hledá dalšího zloděje kamer, také on se nechal nafilmovat

Po dalším zloději, který kradl kamery a byl při tom kvůli své neopatrnosti nafilmován, pátrá policie v Havířově. Zloděj působil zejména v Šípkové ulici v městské části Šumbark, kde ukradl tři kamery a další dvě se ukrást pokusil. Dalších několik kamer ukradl v ulicích Mládí a U Tesly.


„V několika případech se podezřelého muže podařilo na kameru zachytit. Podle analýzy záběrů se pravděpodobně jednalo o téhož muže. Ve většině případů měl na hlavě kapuci. Jedinkrát nebyl tak obezřetný a kapuci na hlavě neměl,“ uvedla mluvčí karvinské policie Zlatuše Viačková.

Policie žádá svědky, kteří muže poznají, aby o tom informovali policii, nejlépe přímo vyšetřovatele na telefonu 596 884 863. „Jedná o mladého muže do 25 let. Oblečen byl do tmavé bundy do pasu s výrazným světlým znakem na pravém rameni bundy,“ dodala Viačková.

V posledních měsících nejde o první případ zloděje kamer, jehož tvář měla policie k dispozici díky jeho neopatrnosti. Několik podobných krádeží vyšetřovala policie v Ostravě, ale také na Karvinsku. Ve většině případů se díky videozáznamům podařilo zloděje usvědčit.


(Zdroj: Krimi Zprávy Havířov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

DUNKOVÁ TEREZA
* 19.6.2002 hledaná

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOLOMKOVÁ LEONA
* 15.2.2003 hledaná

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

KUBÁK JOSEF
* 16.3.1979 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

NOVÁK RADEK
* 6.11.1966 hledaný

OROSZ ISTVÁN
* 29.8.1973 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín