KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

V Havířově dopadli gang lupičů, nikdo z nich ještě není plnoletý

Skupina pěti mladíků, kteří na ulicích v Havířově-Šumbarku přepadávali lidi, skončila v minulých dnech v síti policie. Čtyři mladistvé ve věku od 15 do 17 let policie obvinila z loupeží, pátý trestně stíhán nebude, protože je mu pouze čtrnáct let.


„Scénář přepadení byl vždy stejný. Mladíci po domluvě vytipované muže přepadávali zákeřně zezadu. V momentu překvapení muže srazili na zem, na to jim prohledali kapsy a brali peníze, telefony a zlaté šperky. Muže si tipovali v ulicích, pod rouškou tmy,“ uvedla mluvčí karvinské policie Zlatuše Viačková.

Série loupeží začala 10. března na Jarošově ulici, kde dětský gang přepadl 51letého muže. Nejmladší člen skupiny ho nejprve zezadu udeřil tak silně, až upadl na zem, poté se k útoku přidali další. Muže okradli o peněženku, zlatý řetízek a mobilní telefon. Podobně si počínali i v dalších případech.

„Proti čtyřem pachatelům policejní komisař zahájil trestní stíhání, všichni jsou viněni ze zvlášť závažného zločinu loupeže. Na všechny mladistvé pachatele je podán návrh na vazební stíhání,“ doplnila mluvčí.


(Zdroj: Krimi Zprávy Havířov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

NOVÁK RADEK
* 6.11.1966 hledaný

OROSZ ISTVÁN
* 29.8.1973 hledaný

SATORIA PAVEL
* 1.9.1949 pohřešovaný

SMITKA JOSEF
* 4.4.1980 pohřešovaný

ŠŤASTNÁ PATRICIE
* 20.12.2002 hledaná

VU TIEN THO
* 16.4.1968 hledaný

VÝSKALA KAREL
* 11.6.1970 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín