KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Hromadná nehoda na Královehradecku si vyžádala osm zraněných

Osm lehce zraněných lidí a hmotnou škodu zhruba jeden milión korun si v úterý krátce před desátou hodinou dopoledne vyžádala srážka čtyř vozidel u Předměřic nad Labem na Královéhradecku. Nehoda se stala mezi Hradcem Králové a Náchodem.


Zhruba deset minut před desátou hodinou dopoledne devětatřicetiletý cizinec, řidič nákladního vozidla značky Daf s návěsem, při jízdě z Náchoda na Hradec Králové zřejmě nedodržel bezpečnou vzdálenost a zezadu narazil do návěsu nákladní soupravy značky Scania, kterou řídil šestačtyřicetiletý cizinec.

"V důsledku nárazu se kamión dostal do protisměru, kde se střetl s osobním vozidlem Škoda Forman jedoucím od Hradce Králové na Náchod. Následně do návěsu vozidla Daf zezadu narazil autobus Karosa,“ uvedla mluvčí policie Anna Pešavová.

Řidiči z obou nákladních vozidel, kteří cestovali sami, vyvázli bez zranění. Pětapadesátiletá řidička osobního vozidla z Prahy byla s lehkými zraněními převezena do královéhradecké fakultní nemocnice. Její o dva roky starší spolujezdec vyvázl bez zranění.

Čtyřiadvacetiletý řidič linkového autobusu Karosa z Hradce Králové a dalších šest osob, z celkem jedenácti cestujících, byli převezeni také do nemocnice.

„Provedená dechová zkouška na alkohol u všech účastníků dopravní nehody skončila s negativním výsledkem. Celková škoda na vozidlech činí zhruba jeden milión korun,“ doplnila Pešavová s tím, že silnice na hlavním silničním tahu mezi Hradcem Králové a Náchodem byla přes tři hodiny úplně uzavřena.


(Zdroj: Krimi Zprávy Hradec Králové)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BERKYOVÁ VANESA
* 21.7.2003 hledaná

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

GÁBOR ANTON
* 30.9.1957 hledaný

HALUZINCOVÁ ZUZANA
* 14.8.2000 hledaná

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOKYNÁŘOVÁ ELIŠKA
* 1.2.2001 hledaná

HORČIC PETR
* 6.11.1961 hledaný

HRDÁ KLÁRA
* 27.5.2001 hledaná

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

JÁRA MARTIN
* 5.7.1975 hledaný

KAČUR MILAN
* 29.12.1952 hledaný

KURFIŘT MILOSLAV
* 6.9.1975 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín