KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Další černá sobota na jihu Čech: Jen ráno čtyři mrtví při dvou nehodách

Řidiči na jihu Čech po týdnu opět zažívají černou sobotu. Během několika hodin zemřeli na zdejších silnicích čtyři lidé. Jak Právo informovala mluvčí Zdravotnické záchranné služby Jihočeského kraje Petra Kafková, těsně před pátou vyjížděli záchranáři k Chyškám na Písecku, kde havarovala dvacetiletá žena.


„Nehodu ohlásil svědek, který jel okolo. Bohužel dívce, která s vozidlem narazila do stromu, už lékař nemohl pomoci a po příjezdu na místo konstatoval smrt,“ uvedla Kafková.

Krátce před šestou pak došlo k tragédii u železničního přejezdu v Táboře, kde auto se čtyřmi mladíky narazilo rovněž do stromu. Vůz havaroval na jihu města.

„Řidič zřejmě nezvládl řízení, narazil do stromu a od něj se vozidlo Alfa Romeo odrazilo na železniční přejezd. Náraz nepřežili tři členové posádky vozidla, čtvrtého odvezli záchranáři do táborské nemocnice,“ upřesnila krajská policejní mluvčí Lenka Holická.

Dívku vysadili jen o chvíli dříve

Dodala, že těsně před nárazem vozu do stromu z automobilu vystoupila neznámá dívka. Poté se řidič rozjel a krátce na to zřejmě po velmi rychlé jízdě havaroval.

Policejnímu vyšetřovateli novou informaci sdělil mladík, který se zraněními skončil v nemocnici a je psychicky silně otřesen. "Chlapec si nemůže vzpomenout, kde přesně dívku vysadili, u jakého domku, a ani jak se jmenuje," uvedla jihočeská policejní mluvčí Lenka Holická a žádá, aby se dívka ozvala na linku 158.

Kvůli nehodě byla přes čtyři hodiny uzavřena hlavní železniční trať mezi Českými Budějovicemi a Prahou. Cestující museli využít náhradní dopravu. Podle serveru Českých drah je železnice zhruba od 10:30 zase průjezdná.


(Zdroj: Krimi Zprávy České Budějovice)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


NECHUTNÁ VĚRA
* 11.10.1967 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín