KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Mladík surově napadl babičku, ve vězení zůstane 19 let

Čerstvě 22letý mladík Jaroslav Horvat z Postoloprt na Lounsku odešel v úterý od Krajského soudu v Ústí nad Labem s trestem 19 let vězení za vraždu, loupež a porušování domovní svobody. Letos v lednu podle soudu kvůli penězům surově napadl svou babičku, kterou kopal a mlátil židlí. Žena o několik dní později zemřela.


Čin se stal v noci na 18. ledna letošního roku v Postoloprtech. Podle soudu mladík, který potřeboval peníze na drogy, nejprve přišel k babičce do bytu a sebral jí klíče. S jejich pomocí se v noci do bytu vrátil a seniorku napadl a začal jí surově kopat zejména do hlavy a také jí přetáhl židlí. Příbuzní ženu nalezli v jejím bytě až o den později.

Žena zemřela pět dní po útoku

Seniorka utrpěla především těžké zranění hlavy a mozku, následkům podlehla v nemocnici o pět dní později. Mladík prohlédl byt, sebral 3250 korun a chroptící babičku nechal svému osudu.

Podruhé zaútočil o několik hodin později, 18. ledna v osm hodin večer v Praze 4. Přepadl ženu, aby získal její kabelku. Žena se nedala, při přetahování o kabelku prasklo její ucho a Horvat utekl.

Horvat se sám nahlásil policii a své činy ihned doznal. To mu bylo u soudu k prospěchu, stejně jako to, že dosud nebyl trestán. Naopak mu přitížilo, že spáchal více trestných činů a trestný čin vůči osobě blízké a staršího věku.

Mladík i státní zástupce si ponechali lhůtu na odvolání.


(Zdroj: Krimi Zprávy Ústí nad Labem)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BEHÁROVÁ ADRIANA
* 7.7.2003 hledaná

BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

DRTINA David ( DRTINA JAN )
*  hledaný

DRTINA JAN
* 8.7.1969 hledaný

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

GÁBOR ANTON
* 30.9.1957 hledaný

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOLOMKOVÁ LEONA
* 15.2.2003 hledaná

HOLUB LUKÁŠ
* 7.4.1981 hledaný

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

JANO ONDŘEJ
* 26.12.1981 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín