KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

V Ústí pobíhal nahý muž po popelnicích a vydával skřeky

Strážníky v Ústí nad Labem zaměstnal v sobotu večer nahý muž, který pobíhal po ulici a vydával nesrozumitelné skřeky. Muž se před strážníky ukryl za popelnice a odmítal vylézt.


Hlídka strážníků vyjela do ulice Obvodová krátce před 22. hodinou. „Nahý muž se ukrýval za jedním z kontejnerů a na výzvy strážníků nereagoval a odmítal opustit svůj úkryt, proto strážníci museli použít donucovací prostředky,“ řekl zástupce ředitele městské policie Jan Novotný.

Třiačtyřicetiletý muž nedokázal své chování vysvětlit. Lidé, kteří nahého muže pozorovali, ale strážníkům sdělili, že muž pobíhal po kontejnerech a vydával nesrozumitelné skřeky.

„Na místo byla přivolána záchranná služba, která si dotyčného odvezla do Masarykovy nemocnice k vyšetření,“ uzavřel Novotný.


(Zdroj: Krimi Zprávy Ústí nad Labem)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

NOVÁK RADEK
* 6.11.1966 hledaný

PASCHENKO ROMAN
* 26.3.1978 pohřešovaný

PODLEŠÁK ADAM
* 25.3.1984 hledaný

POLÁK JAKUB
* 12.7.1986 hledaný

SMITKA JOSEF
* 4.4.1980 pohřešovaný

ŠEVČÍK DANIEL
* 6.3.1976 hledaný

TOKÁROVÁ BARBORA
* 1.10.2002 hledaná

VÁCHA MIROSLAV
* 17.7.1956 hledaný

VU TIEN THO
* 16.4.1968 hledaný

VÝSKALA KAREL
* 11.6.1970 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín