KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Zloděj vyskočil z jedoucího auta a nechal svou partnerku napospas policii

Partnerská dvojice z Liberce se po tři měsíce živila krádežemi v kraji, a to až do své poslední zlodějské akce ve čtvrtek, kdy spadla klec. Alespoň pro 20letou ženu, matku dvou dětí, kterou nechal v rozjetém vozidle její o dvanáct let starší partner.


Od května do srpna se 20letá matka dvou dětí z Liberce se svým 32letým partnerem dopustili nejméně pěti krádeží po celém Libereckém kraji, při kterých způsobili škodu 39 tisíc korun.

„Například dne 22. května nad ránem se se svým přítelem vloupala ve Stráži nad Nisou do zaparkovaného nákladního vozidla značky Scania, odkud společně odcizili 100 litrů nafty,“ sdělila Novinkám mluvčí policie Ivana Baláková.

Jejich zlodějské aktivity se zkomplikovaly ve čtvrtek nad ránem, kdy si vyhlédli dřevěné fošny a železné profily v areálu pily v Pěnčíně na Jablonecku. Vyrušil je náhodný svědek, který ihned informoval policii a sám se pustil do pronásledování zlodějů.

Lapkové naskočili do vozidla Ford Transit a i s lupem ujížděli.

„Dvaatřicetiletý muž, který ford řídil, ze svého jedoucího vozidla v obci Loužnice vyskočil a utekl neznámo kam. Partnerku přitom ponechal napospas svému osudu. Ta pak musela převzít řízení a auto zastavit,“ popsala situaci mluvčí policie s tím, že po muži policisté i nadále pátrají.

Ženu policisté zadrželi a ta jim přiznala, že už delší dobu krádežemi živí sebe i své děti.


(Zdroj: Krimi Zprávy Liberec)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KARPÍŠEK JAROSLAV
* 22.1.1966 pohřešovaný

KÁŽOVÁ ROSÁLIE
* 22.11.2007 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín