KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Žena nezvládla řízení a narazila do náklaďáku, dítě v autě zemřelo

Tragédie se odehrála v úterý krátce před desátou hodinou dopoledne na silnici mezi Studencem a Dolní Branou na Semilsku. Žena za volantem zánovního vozu Renault Megane vlétla v mírné pravotočivé zatáčce přímo do protijedoucího náklaďáku. Ve voze zemřela šestiletá dívka, matku a druhé dítě do nemocnice přepravily vrtulníky.


Šestileté dítě po nárazu zemřelo na místě, druhé skončilo na traumatologickém centru královéhradecké fakultní nemocnice, kam vrtulník transportoval i těžce zraněnou ženu. Přeživšího pětiměsíčního chlapce dopravil do Hradce Králové vrtulník záchranky z Liberce.

„Nemocnice v Liberci nemá dětské traumacentrum. Dítě pravděpodobně není vážně zraněné, nicméně jeho stav vyžadoval převoz na specializované pracoviště. Automaticky by v takových případech měl zraněný skončit minimálně na traumatologii,“ uvedl ředitel liberecké záchranky Stanislav Mackovik.

Příčiny tragické nehody doposud šetří policie. „Zatím, lze říci, že mladá žena za volantem renaultu patrně nezvládla v pravotočivé zatáčce řízení a narazila do nákladního vozu jedoucího v protisměru,“ konstatovala mluvčí policie v Liberci Dagmar Sochorová.

Informaci, zda obě děti seděly v dětských sedačkách, vyšetřovatelé ani záchranáři neměli krátce po nehodě k dispozici.

Spojnici mezi Studencem a Vrchlabím, kde se tvořily dlouhé kolony, musela policie na čas uzavřít. Dopravu na frekventované silnici policisté částečně obnovili zhruba hodinu po nehodě.


(Zdroj: Krimi Zprávy Liberec)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

ILIEVA MARIA METODIEVA
* 16.11.2007 hledaná

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

LOKAJÍČEK LADISLAV
* 20.3.1999 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín