KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Řidič zemřel při čelní srážce s kamiónem

Na hlavním tahu z Plzně do Mostu se v pondělí ráno stala vážná dopravní nehoda. U Vysoké Libyně se čelně srazil kamión s osobním autem, jehož řidič na místě zemřel.


Nehoda se stala kolem půl deváté ráno. "Devětadvacetiletý řidič osobního automobilu při projíždění zatáčky vjel z dosud nezjištěných příčin do protisměru, kde se čelně střetl s nákladním vozem s návěsem," popsal policejní mluvčí Josef Aubrecht.

Kvůli policejnímu šetření a odstraňování následků nehody bude komunikace zhruba do poledne neprůjezdná. Policisté odklánějí dopravu na objízdné trasy.

"Další nehoda blokuje dopravu také na silnici mezi Tachovem a Černošínem," řekla mluvčí hasičů Pavla Jakoubková. Silnice bude kvůli srážce dvou nákladních aut zavřená zhruba tři hodiny. Hasiči vyprostili jednoho zraněného řidiče. Z havarovaných aut unikly provozní kapaliny.


(Zdroj: Krimi Zprávy Plzeň)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín