KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Mladý opilec za volantem v Ostravě smetl čtyři auta

Rychlostí, která byla nad jejich možnosti, se hnali v sobotu o půl třetí ráno čtyři osmnáctiletí mladíci noční Ostravou-Mariánskými Horami. Řidič Peugeotu 206 nakonec ztratil kontrolu nad vozem a boural.


„Postupně se jejich vůz střetl se zaparkovanými vozy Škoda Fabia, Opel Vectra, Ford Escort a Škoda Octavia. Jeden z těchto vozů byl po nárazu odhozen a poškodil sloup trolejového vedení i vstupní dveře a zeď domu,“ popsala ostravská policejní mluvčí Gabriela Holčáková.

Jeden z mladíků se při nehodě zranil vážně. „Podle prvních informací se tři členové posádky zranili středně těžce, jeden vážně. Policisté při orientační dechové zkoušce řidiče naměřili více než 1,6 promile alkoholu,“ doplnila Holčáková.

Všichni čtyři mladíci skončili v péči lékařů. Nejvážněji zraněný mladík byl po příjezdu záchranky v bezvědomí. „Lékař u něj zjistil poranění hlavy a pravděpodobně také mozku. Muž byl přepraven na urgentní příjem Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě,“ přiblížil mluvčí záchranářů Lukáš Humpl.

Zbylí tři se záchranáři komunikovali, s vážnými poraněními je záchranná služba po ošetření transportovala do ostravských nemocnic.

Podle ní řidiči hrozí obvinění za ohrožení pod vlivem návykové látky a těžké ublížení na zdraví z nedbalosti.


(Zdroj: Krimi Zprávy Ostrava)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

DUNOVÁ MICHAELA
* 13.3.2007 hledaná

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

OLBRICH ROMAN
* 11.2.1963 pohřešovaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín