KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Policie hledá ženu, která viděla utíkat lupiče z plzeňského klenotnictví

Plzeňská policie ve středu během dne zveřejnila identifikační portrét jednoho z hledaných lupičů, kteří se pokusili ráno vyloupit klenotnictví na plzeňských Slovanech. Současně uvolnila video a hledá svědkyni, která je na něm zachycena.


„Na videozáznamu je vidět žena s kočárkem, kterou by policisté rádi požádali o podání svědectví. Pachatelé utíkající z místa činu totiž běželi kolem ní na druhé straně Farské ulice, což je z videa patrné. Svědkyně se může přihlásit na linku 158,“ řekla mluvčí policie Martina Korandová.

Policie také uvedla, že útočníci u sebe měli střelnou zbraň a nůž. Kriminalistům se současně podařilo z výpovědi svědků sestavit identifikační portrét jednoho z hledaných mužů. Také informace o hledaných mohou lidé oznámit na linku 158.

V Plzni na Slovanské třídě došlo k loupežnému přepadení klenotnictví ve středu dopoledne. Dvojici lupičů se podařilo z místa utéct, bránící se majitel obchodu omylem postřelil svého syna.

Policie uzavřela okolí a kontrolovala všechny automobily.


(Zdroj: Krimi Zprávy Plzeň)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


ČORBA LADISLAV
* 18.3.1963 hledaný

DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

ILIEVA MARIA METODIEVA
* 16.11.2007 hledaná

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

LOKAJÍČEK LADISLAV
* 20.3.1999 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

RAKAŠ PATRIK
* 13.1.1993 hledaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín