KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Muži se schovali ve skladu prodejny a pak loupili, odsedí si sedm let

Těsně před skončením otevírací doby se nechali letos koncem léta uzamknout v hlučínské prodejně Billa dva lupiči. Když personál prodejnu uzamkl pro zákazníky, vyšli ze své skrýše a donutili skladníka a prodavačky vydat přes 600 tisíc korun. Na útěku je ale zadrželi strážníci. Krajský soud v Ostravě za to ve středu oba muže poslal až na sedm let do vězení.


Dvaačtyřicetiletý Patrik Foltyn stráví podle středečního verdiktu za mřížemi sedm let, jeho o třináct let mladší komplic Pavel Pauka si odsedí šest a půl roku. Motivem jejich jednání byly dluhy, které muži nedokázali splatit.

Přepadení se odehrálo 29. července. Muži do supermarketu nejdříve vstoupili jako zákazníci a v nestřeženou dobu vešli do skladu, kde se schovali. Když všichni zákazníci prodejnu opustili, Foltyn na skladníka zaútočil pěstmi a namířil na něj atrapu pistole.

Pak oba obžalovaní křikem a pomocí namířených napodobenin střelných zbraní přiměli skladníka i prodavačky, aby si lehli na podlahu obličejem dolů. Z prodejny pak odcizili více než 600 tisíc korun, které uschovali v batohu.

Díky tomu, že jedné z prodavaček se podařilo přivolat pomoc, s penězi daleko neutekli. Hned při odchodu z prodejny je zadrželi strážníci a předali je přivolané policii.


(Zdroj: Krimi Zprávy Ostrava)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

DUNOVÁ MICHAELA
* 13.3.2007 hledaná

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

OLBRICH ROMAN
* 11.2.1963 pohřešovaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín