KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Lupič v pražské bance rozbil kameru klíčem, pokladní pak vyhrožoval pistolí

S čepicí a slunečními brýlemi, vyzbrojen pistolí a montážním klíčem si v pátek přišel pro peníze do banky v Praze 4 neznámý muž. Po vstupu do banky rozbil kameru a úřednici pohrozil, že použije zbraň, pokud mu nevydá peníze. Lupič peníze dostal a utekl.


Zatím neznámý pachatel si vybral peněžní ústav v ulici Libušská. Po příchodu vytáhl z batohu montážní klíč a rozbil bezpečnostní kameru, aby zabránil policii v jeho identifikaci. Nepomyslel však na to, že v bance je kamer víc, a kriminalisté proto znají jeho podobu.

Muž poté obrátil svou pozornost na pokladní. „Pod pohrůžkou násilí si vyžádal vydání finanční hotovosti. Pokladní mu pak ze strachu o svůj život peníze předala,“ informovala mluvčí policie Eva Kropáčová.

Jednalo se o muže ve věku přibližně 35 let, 170 cm vysoké sportovní postavy. Na sobě měl zelenou bundu, tmavé kalhoty, tmavé boty a po celou dobu se maskoval černou čepicí a šálou.

Informace o totožnosti pachatele nebo jeho pobytu přijme linka 158. Za trestný čin loupeže mu hrozí až deset let vězení.


(Zdroj: Krimi Zprávy Praha)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KOUDELKA STANISLAV
* 6.4.1963 hledaný

MÜHLHANS PETR
* 10.6.1968 hledaný

WOHLMUTH MICHAL
* 12.10.1984 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín