KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Srb měl v bytě na Plzeňsku zbrojní arzenál

Policie obvinila Srba žijícího na Plzeňsku z nedovoleného přechovávání a prodeje velkého množství zbraní a výbušnin. Zadržený cizinec je od října ve vazbě, hrozí mu až osmiletý pobyt za mřížemi. Muž měl u sebe v bytě zbrojní arzenál.


Detektivové Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) na případu pracovali od dubna, v říjnu muže zadrželi a obvinili. Nyní je ve vazbě.

Policie dostala na jaře informace o tom, že neznámý člověk nabízí větší množství plastických trhavin spolu s rozbuškami a dalším pyrotechnickým materiálem.

„Když byl jako prodejce odhalen cizinec žijící v Plzni, předstírali muži zákona zájem o jeho zboží a v červnu od něj nakoupili asi pět kilogramů trhaviny TNT, 2,5 kilogramu semtexu i s rozbuškami, dva samopaly se sklopnými pažbami bez výrobního čísla a náboje odpovídající ráže,“ řekl mluvčí ÚOOZ Pavel Hanták.

Srb byl zadržen na začátku října v Rokycanech, prohlídka jeho bytu i dalších prostor odhalila stovky nábojů různého druhu i ráže. "Kromě jiného bylo například zajištěno cca 700 kusů střeliva do odstřelovacích zbraní, používaných speciálními policejními a armádními zásahovými jednotkami," sdělil Hanták.


(Zdroj: Krimi Zprávy Plzeň)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

DUNOVÁ MICHAELA
* 13.3.2007 hledaná

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

OLBRICH ROMAN
* 11.2.1963 pohřešovaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín