KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Z psychiatrické léčebny v Dobřanech utekla pacientka, může si ublížit

Z psychiatrické léčebny v Dobřanech na Plzeňsku utekla sedmnáctiletá dívka, která podle lékařů není nebezpečná pro okolí, ale může si sama ublížit. Po Nikole Nozarové, která má trvalé bydliště v Horšovském Týně, vyhlásila policie pátrání.


„Pacientka využila příležitosti při návratu z knihovny na pavilon a uprchla. V minulosti byla již několikrát pohřešována.  Je nebezpečná spíše sobě,“ konstatoval mluvčí Okresního policejního ředitelství Plzeň-jih Libor Pilař.

Podle informací Práva trpí dívka duševní poruchou. „Hledaná dívka je vysoká 160-165 cm, hubené postavy. Má modré oči a dlouhé hnědé vlasy. Naposledy byla spatřena v černých riflích, růžové mikině s černými znaky a v bílé vestě. Pokud by si pohřešované dívky někdo všiml, ať neprodleně kontaktuje policii na linku 158,“ dodal Pilař.


(Zdroj: Krimi Zprávy Plzeň)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

DUNOVÁ MICHAELA
* 13.3.2007 hledaná

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

OLBRICH ROMAN
* 11.2.1963 pohřešovaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín