KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Syn hrozil své matce podříznutím, přinesl si nůž i kbelík na krev

Případ brutálního týrání matky prověřují kriminalisté na Novojičínsku na základě trestního oznámení jednašedesátileté ženy, která již nemohla snášet příkoří od svého čtyřiadvacetiletého potomka. Nervy ženě praskly před několika dny a ona vyhledala pomoc policie. O případu informoval ve čtvrtek mluvčí novojičínské policie Petr Gřes.


Mladík svou matku údajně týral téměř šest let v malém bytě, který společně sdíleli. „Nadávky, vydírání, krádeže věcí, noční buzení, vyhrožování ublížením na zdraví, bití a výhrůžky zabitím. To už se prostě nedalo unést. A tak matka ve stavu zhroucení utekla z domu a požádala o pomoc,“ uvedl Gřes.

Poslední kapkou byla podle policistů událost, k níž došlo před několika dny. Syn matce s nožem u krku hrozil, že ji podřízne, když mu nedá peníze. Na podlahu přitom umístil kbelík, údajně aby krev neznečistila podlahu.

Problémy už od školy

Žena byla podle mluvčího na výchovu syna sama. Problémy začaly absencí školní docházky, užíváním drog a se zvyšující se potřebou peněz na pokrytí synových výdajů.

„Stále věřila, že se syn polepší. Platila za něj dluhy, dávala mu peníze, vykupovala ze zastaváren své věci, které jí tam syn odnášel. Trpěla fyzický i psychický nátlak. Všechny útrapy si nechávala pro sebe. Nakonec z obavy o svůj život před synem utekla na služebnu městské policie,“ doplnil Gřes.

Policie mladého muže již obvinila a podala návrh na jeho vzetí do vazby, kterému soud vyhověl. Policie upozorňuje na to, že případy domácího násilí mají společnou jednu věc - týraní rodiče až do posledních chvil věří, že se jejich děti napraví. “Také ona měla obavu, ostych, strach z okolí, stud z vlastního selhání rodičovské výchovy. Všechno to příkoří snášela, skrývala modřiny a utrpení,“ dodal policejní mluvčí.


(Zdroj: Krimi Zprávy Nový Jičín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


ČORBA LADISLAV
* 18.3.1963 hledaný

DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

GUJDA JAROSLAV
* 23.9.1985 hledaný

HOUSKA VÁCLAV
* 22.3.1947 pohřešovaný

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

MAŇÁK MILAN
* 17.4.1983 hledaný

NGUYEN Van Huong ( NGUYEN VĂN HUONG )
*  hledaný

NGUYEN VĂN HUONG
* 18.4.1966 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

RAKAŠ PATRIK
* 13.1.1993 hledaný

RUSZÓOVÁ EMÍLIE
* 11.6.2007 pohřešovaná

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín