KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Policisté vsadili do cely pět lidí podezřelých z únosu uprchlého dítěte

Liberečtí policisté dopadli a vsadili do cely čtyři muže a jednu ženu, kteří v noci z úterý na středu napadli policejní hlídku. Policisté převáželi jedenáctiletého chlapce, který uprchl z diagnostického ústavu a byl v celostátním pátrání.


„Pět útočníků obstoupilo policejní vůz a chtěli chlapce osvobodit. Jeden z policistů zadrženého mladíka stále držel a nepustil ho, ani když ho agresoři společně s nezletilcem vytáhli z vozidla. Pachatelé do něho kopali a vědomě a úmyslně užili násilí proti úřední osobě. Policista utrpěl zranění, ale neštěstí nebylo vážné,“ uvedla policejní mluvčí Ludmila Knopová.

Policisté na místě činu zadrželi osmatřicetiletou ženu z Liberce a převezli ji do policejní cely.

V průběhu noci policisté zjistili totožnost ostatních pachatelů. Tři muže vypátrali a poslední se už přihlásil dobrovolně. Všechny čeká obvinění z trestného činu násilí proti úřední osobě a vydírání.

„Za tento čin jim hrozí až osmiletý trest vězení. Nalezené dítě předali policisté ve středu pracovníkům Dětského diagnostického ústavu v Boleticích,“ upřesnila Knopová.

Doplnila, že útočníci patřili k chlapcově rodině, všichni jsou s ním v nějakém příbuzenském vztahu.


(Zdroj: Krimi Zprávy Liberec)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín