KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Auto plné dětí narazilo do stromu, čtyřleté převezl vrtulník do nemocnice

Řidička a čtyři děti se ve čtvrtek večer zranily při nehodě osobního automobilu ve Vrbně pod Pradědem na Bruntálsku. Nehodu vyšetřuje policie, příčinou je zřejmě nezvládnutí řízení rychlého auta.


„Žena a děti ve věku od čtyř do 12 let skončily po nárazu do vzrostlého stromu s různě závažnými zraněními. Nejmladší dítě museli hasiči z automobilu vyprostit,“ informoval mluvčí moravskoslezských hasičů Petr Kůdela.

Nehoda se stala po půl osmé večer a na místo vyrazili dvě jednotky hasičů, policisté a záchranáři. „Hasiči vyprostili z auta čtyřleté dítě, zaklíněné nohama pod palubní deskou, a zabezpečili vozidlo před požárem. Asistovali záchranné službě při ošetřování zraněných,“ uvedl mluvčí.

Pětapadesátiletá řidička utrpěla poranění hlavy, horní končetiny a břicha. Po ošetření zranění a podání nezbytných léků byla převezena do nemocnice v Krnově na urgentní příjem.

Nejvážněji zraněn byl čtyřletý chlapec, který byl po nehodě v bezvědomí. Do nemocnice ho přepravil vrtulník.

”Další chlapec ve věku 12 let se záchranáři komunikoval. S podezřením na poranění dutiny břišní byl po ošetření na místě převezen na urgentní příjem nemocnice v Krnově. Zde vyšetřující lékař rozhodl o nutnosti transportu na specializované pracoviště v Ostravě,“ uvedl mluvčí záchranky Ladislav Lang.

Také další děti, dvě zraněné dívky (ročník 2004 a 2009), byly při příjezdu záchranářů při vědomí. „Obě byly po ošetření převezeny na urgentní příjem nemocnice v Krnově,“ dodal Lang.


(Zdroj: Krimi Zprávy Krnov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

MARCHAL JAN
* 9.10.1973 pohřešovaný

NAUŠ MIROSLAV
* 27.11.1984 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín