KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Řidič na Břeclavsku předjížděl, přestože proti němu jelo auto. Srážce nezabránil

Vážné zranění řidiče Fiatu Panda, který po srážce s protijedoucím autem skončil na střeše a zranění řidiče Fordu Mondeo, to jsou důsledky nehody, která se ve středu po poledni stala u Hrušek na Břeclavsku na silnici I/55 z Břeclavi do Hodonína.


I když příčina nehody je předmětem dalšího šetření a podle policistů je předčasné hovořit o míře zavinění, velkou roli v události sehrál manévr řidiče Fiatu.

Na rovném úseku silnice, kde je kvůli křižovatce rychlost omezena na sedmdesát kilometrů za hodinu, začal předjíždět jiné osobní auto. Do manévru se pustil, přestože v protisměru od Břeclavi přijížděl Ford Mondeo. Čelní střet byl neodvratný.

Ford se po nárazu otočil do protisměru, zatímco Fiat skončil na střeše. Hasiči museli jeho řidiče vyprostit za použití hydraulického zařízení a záchranáři oba zraněné odvezli do nemocnice. Provoz na frekventované silniční spojnici musel být na dlouhou dobu odkloněn.


(Zdroj: Krimi Zprávy Břeclav)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KÁŽOVÁ ROSÁLIE
* 22.11.2007 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín