KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Řidič kamiónu opravoval pneumatiku, narazilo do něj další nákladní auto

Na dálnici D2 u Břeclavi směrem na Slovensko se před 03:00 srazily dva kamióny. Nikdo se nezranil, ale pravý jízdní pruh zablokovala vysypaná víčka od plechovek. Dálnice musela být ráno na necelé dvě hodiny uzavřena kvůli vyproštění kamiónu.

 


 

Provoz bude podle informací Ředitelství silnic a dálnic ztížený nehodou zřejmě nejméně do půl jedenácté. "Řidič jednoho kamiónu opravoval v odstavném pruhu před sjezdem na Břeclav defekt, když do jeho vozu narazil další kamión," řekla mluvčí jihomoravské policie Andrea Straková.

Po 8. hodině policisté uzavřeli směr na Slovensko kvůli vyproštění auta. Doprava byla odkloněna přes exit 41 Podivín.

Kolony ve směru na Slovensko hlášeny podle policie ani silničářů nebyly. Policisté provedli u obou řidičů dechovou zkouškou, ale nezjistili, že by byli pod vlivem alkoholu.


(Zdroj: Krimi Zprávy Břeclav)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín